Зимові санки Plastkon Snow Boat сині (Sboat_Blue)

Производитель: Plastkon
Код товара: 1613-02
Доступность: Нет в наличии
Артикул: Sboat_Blue

  • 300грн.
Катання на санках - це улюблена розвага дітей в зимову пору. І якщо раніше малюки захоплено каталися на картонних коробках, саморобних санчатах і навіть на власних ранцях, то тепер батьки можуть подарувати своїй дитині відмінний транспортний засіб - керовані сани, завдяки яким спуск перетвориться на запаморочливу гонку.


Санки SNOW BOAT - це яскрава, спортивна модель. Сидіння на ньому розташовано вище, ніж в інших моделях, тому дитина під час катання розташовується не напівлежачи, а сидячи. Для ніг призначені спеціальні виступи, в які маленький гонщик буде впиратися, утримуючи рівновагу. З боків розташовані дві ручки, які служать гальмами. Санки ковзаються завдяки двом широким лижам, що розташовані під днищем. Пов'язані з кермом спеціальним важелем, лижі злегка змінюють положення, коли дитина повертає кермо, і санки також змінюють напрямок. Крім того, в носовій частині є невелике заглиблення, в яке поміщається нейлоновий шнур, що з'єднує санки і невелику ручку - вони потрібні для батьків.


Санки Snow Boat виготовлені з міцного, морозостійкого пластика, який відмінно справляється з усіма навантаженнями, які йому доводиться витримувати під час гри.


Характеристика:


- високе сидіння;


- виступи для ніг;


- ручки-гальма;


- управління за допомогою лиж на дні, пов'язаних з кермом;


- нейлоновий шнур і ручка, прикріплені до носової частини;


- матеріал міцний, морозостійкий пластик;


- сани розраховані на одну дитину;


- розмір - 93 x 43 x 27 см;


- максимальна нагрузка-50кг;

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

О производителе

Plastkon