Коврики для фитнеса и йоги


Коврики для фитнеса и йоги

Килимок для фітнесу – працюємо над своїм тілом із максимальним комфортом!

А як інакше? Адже цим видом активності зазвичай займаються представниці прекрасної статі. Для яких комфорт, зручність та затишок – одні з головних пріоритетів у всьому, що стосується їхньої діяльності. Разом з тим вони хочуть ще й завжди і за будь-яких обставин виглядати на всі 100%. Ось чому саме їм у першу чергу знадобляться килимки для фітнесу. Як вдалий додаток до занять йогою, фітнесом та пілатесом. Які стануть не тільки ще ефективнішими, а й приємнішими та радіснішими. А все тому, що килимок для фітнесу:

• Знімає зайве навантаження з ліктів та колін. Завдяки чому займатися спортом можна навіть на твердій поверхні. При цьому на тілі не залишиться ніяких ссадін, синців чи натертостей. Водночас відсутність навіть найменшого дискомфорту дозволить вам повністю зосередитися на тренуванні та провести його з максимальною ефективністю.

• Дуже часто поверхня підлоги буває досить холодною. Наприклад, якщо це керамічна плитка, велике приміщення, що погано опалюється, або тим більше, заняття відбуваються на свіжому повітрі. У будь-якому випадку, килимок для фітнесу завдяки своїй основі з безліччю пір не дасть вам переохолодитися. Ризик чого досить великий, якщо ви проявляєте велику активність і спітніли.

• Килимок для фітнесу – це ще й питання гігієни. Адже, по-перше, вам не доведеться займатися на підлозі, на якій до вас практикували спортивні дисципліни інші, і куди, напевно, потрапив чужий піт. Ну а по-друге, його поверхня точно не вбиратиме і ваш. Тому для того, щоб завжди підтримувати його в чистоті, досить просто періодично промивати килимок під проточною водою. В ідеалі з рідким милом.

Як бачимо, об'єктивних причин, з яких варто купити килимок для фітнесу більш ніж достатньо. Причому базові моделі мають дуже демократичну ціну і прослужать при цьому вам дуже довго. А ще, це може бути чудовим, корисним і потрібним подарунком близькій людині, що захоплюється спортом. Який обов'язково буде гідно оцінений. Наприклад, це може бути дівчина, сестра, дружина, близька подруга чи навіть активна бабуся!

Крім того, купити килимок для фітнесу у «Фітнес-тренер» варто і в тому випадку, якщо ви часто практикуєте вилазки з друзями на природу, любите поїздки, а також подорожі. У всіх цих випадках, килимок для фітнесу обов'язково стане в нагоді і допоможе за будь-яких умов насолоджуватися належним комфортом. Адже такий мат зможе не тільки покращити спальне місце, а й сам стати повноцінним таким.

Ще килимок для фітнесу буде незамінним для тих, хто має проблеми зі спиною і їм показано спати на рівному, максимально твердому місці. А тут обидві ці умови поєднуються просто ідеально. Отже, якщо це питання для когось актуальне, обов'язково варто задуматися про подібне придбання, яке більш ніж виправдає себе.

Той чи іншій?

На перший погляд може здатися - килимок як килимок, бери будь-хто, адже вони всі однакові. Однак, це зовсім не так і до вибору такого спортивного аксесуара, також потрібно підійти виважено. Адже кожен з них має свої особливості, гідності та переваги, які, для того, щоб зробити правильний, оптимальний вибір, вирішивши купити килимок для фітнесу в нашому інтернет-магазині, варто враховувати:

Розміри.

Як правило, ширина таких матів для йоги становить від 60 до 90 см. Тут все залежить від ширини вашого плечового пояса, і того, наскільки широко під час занять спортом ви розставляєте руки. Однак, більшого значення має довжина, адже саме вона забезпечує потрібний комфорт. Так як все ваше тіло, від кистей рук до ступенів знаходиться на цій підстилці. Тому, рекомендується купувати килимки для фітнесу щонайменше на 10 см. більше вашого зросту.

Щодо товщини полотна, то вона може коливатися від 3 до 15 мм. Тут варто враховувати, що чим товщина менша, тим мат твердіше і через нього відчуваються всі нерівності та твердість покриття для підлоги. А надто товстий розслаблює, що також не дуже бажано під час тренувань. Тому, фахівці рекомендують вибирати «золоту середину» - 8-10 мм.

Вид складання.

Найчастіше для зручності транспортування килимки для йоги або фітнесу скручуються в компактний рулон. А потім фіксуються на застібки. Але більш просунуті моделі йдуть у комплекті ще й із ручкою, яка забезпечує додатковий комфорт під час перенесення аксесуару. Але якщо ви хочете виглядати максимально стильно, і уникнути попадання на килимок для фітнесу опадів або більше бруду, придбайте на додаток до нього спеціальний чохол. Завдяки якому, в середину рулону можна ще й помістити такі невеликі аксесуари як спортивні рукавички, стрічки для зап'ясть або гумки для волосся, щоб вони не випали. А додаткову зручність подарує регульований по довжині поясок через плече.

Також зверніть увагу на моделі, в яких килимок для фітнесу складається гармошкою. Прекрасна альтернатива попередньому варіанту. Тим більше, до нього належить стильна сумочка, а на самому виробі зображені пози йоги, завдяки яким ви можете займатися самостійно, без участі тренера.

• Унікальні особливості.

Так, незважаючи на простоту, що здається, тут буває і таке. Що робить подібний виріб по-справжньому особливим та розширює горизонти його використання. Особливо якщо йдеться про акупунктурні килимки для фітнесу, які складаються з матраца та подушки. А також мають на своїй поверхні більше 200 стимуляторів у вигляді м'яких шипів. Насамперед вони активізують енергетичні центри і краще розігрівають м'язи перед силовим тренуванням. А по-друге, використовуються як унікальні масажери, на яких можна відпочити, набратися сил і знову почуватися бадьорим, навіть після високих навантажень. Прекрасний подарунок не тільки для себе коханого, а й близької людини.

У будь-якому випадку всі килимки для фітнесу нададуть вашим тренуванням особливого сенсу. І ви займатиметеся ними з особливим ентузіазмом. А цей аксесуар допоможе вам почуватися впевненими навіть під час найвищої активності, допомагаючи уникнути ковзання завдяки текстурній поверхні з обох боків.

Купити килимок для фітнесу? Вам у «Fitnes-rener.com.ua»!

Звичайно, адже саме тут на вас чекають найкращі, сучасні, і функціональні килимки для фітнесу. Результат, від занять із якими, не просто виправдає, а й просто перевершить усі ваші очікування, тим самим надихнувши вас на нові спортивні рекорди. Крім того, ви можете скористатися такими перевагами як:

• Величезний вибір товарів для спорту за найкращими цінами. І це можуть бути як ракетки для бадмінтону або аксесуари для більярду, так і штанги для бодібілдерів.

• Можливість купити найкраще за дружніми цінами.

• Отримати новий килимок для фітнесу буквально через пару днів.

Ми робимо все для того, щоб надихати вас на зайняття спортом!

Коврик для фитнеса.

Коврик для фитнеса – работаем над своим телом с максимальным комфортом!

А как иначе? Ведь этим видом активности как правило занимаются представительницы прекрасного пола. Для которых комфорт, удобство и уют – одни из главных приоритетов во всем, что касается их деятельности. Вместе с тем, они хотят еще и всегда и при любых обстоятельствах выглядеть на все 100%. Вот почему именно им в первую очередь пригодятся коврики для фитнеса. Как удачное дополнение к занятиям йогой, фитнесом и пилатесом. Которые станут не только еще более эффективными, но и приятными и радостными. А все потому, что коврик для фитнеса:

· Снимает лишнюю нагрузку с локтей и колен. Благодаря чему, заниматься спортом можно даже на твердой поверхности. При этом, на теле не останется никаких ссадин, синяков или натертостей. Одновременно с этим, отсутствие даже малейшего дискомфорта позволит вам полностью сосредоточиться на тренировке и провести ее с максимальной эффективностью.

· Очень часто, поверхность пола бывает очень холодной. Например, если это керамическая плитка, большое, плохо отапливаемое помещение, или тем более, занятия происходят на свежем воздухе. В любом случае, коврик для фитнеса, благодаря своей основе со множеством пор не даст вам переохладиться. Риск чего, достаточно велик, если вы проявляете большую активность и вспотели.

· Коврик для фитнеса – это еще и вопрос гигиены. Ведь, во-первых, вам не придется заниматься на полу, на котором до вас практиковали спортивные дисциплины другие и куда наверняка попал чужой пот. Ну а во-вторых, его поверхность точно также не будет впитывать и ваш. Поэтому, для того, чтобы всегда поддерживать его в чистоте, достаточно просто периодически промывать коврик под проточной водой. В идеале, с жидким мылом.

Как видим, объективных причин, по которым стоит купить коврик для фитнеса более, чем предостаточно. Причем, базовые модели имеют весьма демократичную цену, и прослужат при этом вам очень долго. А еще, это может быть замечательным, полезным и нужным подарком близкому человеку увлекающимся спортом. Который обязательно будет оценен по достоинству. К примеру, это может быть девушка, сестра, жена, близкая подруга или даже активная бабушка!

Кроме того, купить коврик для фитнеса в «Фитнес-тренер» стоит и в том случае, если вы часто практикуете вылазки с друзьями на природу, любите поездки, а также путешествия. Во всех этих случаях, коврик для фитнеса обязательно пригодится и поможет при любых условиях наслаждаться должным комфортом. Ведь такой мат сможет не только улучшить спальное место, но и сам стать полноценным таковым.

Еще коврик для фитнеса будет незаменим для тех, у кого есть проблемы со спиной и им показано спать на ровном, максимально твердом месте. А здесь, оба эти условия сочетаются просто идеально. Так что, если этот вопрос для кого-то актуален, обязательно стоит задуматься о подобном приобретении, которое более, чем оправдает себя.

Тот или этот?

На первый взгляд может показаться – коврик как коврик, бери любой, ведь они все одинаковые. Однако, это вовсе не так и к выбору такого спортивного аксессуара, также нужно подойти взвешенно. Ведь каждый из них, имеет свои особенности, достоинства и преимущества, которые, для того, чтобы сделать правильный, оптимальный выбор, решив купить коврик для фитнеса в нашем интернет-магазине, стоит учитывать.

· Размеры.

Как правило, ширина таких матов для йоги составляет от 60 до 90 см. Здесь все зависит от ширины вашего плечевого пояса, и того, насколько широко во время занятий спортом вы расставляете руки. Однако, большее значение имеет длина, ведь именно она обеспечивает комфорт. Так как все ваше тело, от кистей рук до ступней находится на этой подстилке. Поэтому, рекомендуется покупать коврики для фитнеса минимум на 10 см. больше вашего роста.

Что касается толщины полотна, то она может колебаться от 3 до 15 мм. Здесь стоит учитывать, что чем толщина меньше, тем мат тверже и через него ощущаются все неровности и твердость напольного покрытия. А слишком толстый расслабляет, что также не очень желательно во время тренировок. Поэтому, профессионалы рекомендуют выбирать «золотую середину» - 8-10 мм.

· Вид складывания.

Чащ всего, для удобства транспортировки, коврики для йоги или фитнеса скручиваются в компактный рулон. А затем, фиксируются на застежки. Но более продвинутые модели идут в комплекте еще и с ручкой, которая обеспечивает дополнительный комфорт во время переноски аксессуара. Но если вы хотите выглядеть максимально стильно, и избежать попадания на коврик для фитнеса осадков или тем более грязи, приобретите в дополнение к нему специальный чехол. Благодаря которому, в середину рулона можно еще и поместить такие небольшие аксессуары как спортивные перчатки, ленты для запястий или же резинки для волос, чтобы они не выпали. А дополнительное удобство подарит регулируемый по длине поясок через плечо.

Также обратите внимание на модели, в которых коврик для фитнеса складывается гармошкой. Прекрасная альтернатива предыдущему варианту. Тем более, к нему полагается стильная сумочка, а на самом изделии изображены позы йоги, благодаря которым вы можете заниматься самостоятельно, без участия тренера.

· Уникальные особенности.

Да, несмотря на кажущуюся простоту, здесь бывает и такое. Что делает подобное изделие по-настоящему особенным и расширяет горизонты его использования. Особенно, если речь идет про акупунктурные коврики для фитнеса. Состоящие из матраса и подушки. А также, имеющие на своей поверхности более 200 стимуляторов в виде мягких шипов. Прежде всего, они активизируют энергетические центры и лучше разогревают мышцы перед силовой тренировкой. А во-вторых, используются в качестве уникальных массажеров, на которых можно отдохнуть, набраться сил и снова чувствовать себя бодрым, даже после высоких нагрузок. Прекрасный подарок не только для себя любимого, но и близкого человека.

В любом случае, все коврики для фитнеса придадут вашим тренировкам особенного смысла. И вы будете заниматься ими с особенным энтузиазмом. А этот аксессуар поможет вам чувствовать себя уверенными даже во время самой высокой активности, помогая избежать скольжения, благодаря текстурной поверхности с обоих сторон.

Купить коврик для фитнеса? Вам в «Fitnes-rener.com.ua&l


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 20 из 85 (всего 5 страниц)