Резина для тренувань


Резина для тренувань

 

Резина для тренувань — гарне доповнення до вашої програми тренування.

Резина широко використовується як професійними спортсменами, так і початківцями. Не дорога, універсальна, легка у користуванні. Резина не заміними в період відновлення,або реабілітації. У нашому магазині вибір резини для тренування достатньо великий. Вона різниться за формою, товщиною, кольором і ступенем навантаження.

Види резини для тренувань:

- еластична стрічка — тонкий, плоский, еластичний відрізок латексного матеріалу. Це самий легкий тип, який можливо використовувати для збільшення навантаження при виконанні вправ. Як правило, виготовляється у формі замкнутої петлі;

- жгут — більш міцний, циліндричної форми, діаметр від 6 мм до 18 мм. Буває трубчатий і багатожильний в тканинній обмотці. Великим плюсом є те, що можливо придбати на відріз від 1 м; Цей тип резини жорткий і гірше тягнеться ніж трубчаста резина чи латексна. 

- петля — більш масивна замкнута латексна стрічка. Має супротив від 6 кг до 100 кг. Ідеально підходить для вправ з власною вагою. Як і за будь-яким спортивним інвентарем, фітнес-резина потребує правильного догляду. Декілька нескладних правил дозволять виробу прослужити дуже довго: - не допускати потраплянню хімічних речовин, особливо хлорованої води.Після потрапляння такої потрібно негайно протерти резину вологою серветкою. - не допускати потраплянню прямих сонячних променів. Ультрафіолет і температура — це основний ворог резини. І на завершення, основне правило використання резини — ви повинні керувати нею, а не вона вами.


Сравнение товаров (0)Лидер продаж!
Резина борцовская 6 мм (от 1 м)
Лидер продаж!
Резина для тренировок (усилие 2 - 16 кг)
Лидер продаж!
Резиновый борцовский шнур 10 мм (от 1 м)
Ваша скидка: -10%
Лента эластичная для фитнеса и йоги Zelart FI-3141-1_5 голуба
Лидер продаж!
Резина борцовская 12 мм (от 1 м)
Лидер продаж!
Шнур резиновый борцовский 14 мм (от 1 м)
Лидер продаж!
Шнур резиновый борцовский 8 мм (от 1 м)
Ваша скидка: -10%
Лента эластичная для фитнеса и йоги DOUBLE CUBE FRB-001-1_5 желтый
Показано с 1 по 20 из 200 (всего 10 страниц)