Балансировочные платформы


Балансировочные платформы

Балансувальні платформи.

У чому унікальність таких тренажерів, як платформи для балансування?

Насамперед, балансувальні платформи оцінять професійні спортсмени. Або ті, хто прагне досконалості і шукає для цього всілякі нові способи. При цьому зовсім не означає, що такі тренажери не підходять і новачкам у заняттях фітнесом або іншими спортивними дисциплінами. При цьому, від стандартних силових, вони цілеспрямовано впливають на важкодоступні пучки м'язів. Тим самим допомагаючи повністю їх опрацьовувати. Що, у свою чергу, збільшує ще й силові показники, а також витривалість. А ще, ідеально підходить тля тренувань на рель*єф та витривалість.

Разом з тим, використовуючи платформу балансування купити в Україні, яку ви можете в нашому інтернет-магазині, ви знімаєте зайве навантаження з хребта і суглобів. І це допомагає уникнути ризику можливих травм. А ваші тренування будуть проходити в режимі нон-стоп, наближаючи вас до поставленої мети. Заодно, ви ще й розвинете координацію та увагу, що також знадобиться вам у повсякденному житті.

Займатися разом із балансувальною платформою можна не лише у спортзалі, а й удома чи навіть на робочому місці. Завдяки чому ви зможете користуватися для здоров'я кожну вільну хвилинку. Наприклад, поставивши ступні ніг на цей гімнастичний снаряд і обертаючи його працювати над литковими м'язами. Які дуже швидко відновлюються і тому тренувати їх можна кілька разів на день.

Вибираємо балансувальний диск.

Зайшовши до нашого магазину товарів для спорту, а головне його силових видів, ви будете приємно вражені тим, який у нас представлений її вибір. І ви не тільки знайдете те, що хотіли, а й набагато більше. Найкращий спортивний одяг, взуття, штанги та гантелі, і т.д. Ну і звичайно ж, спортивне харчування, яке допоможе набрати або зменшити вагу, а також почуватися впевнено і бадьоро.

Не менше уваги приділено і таким тренажерам, як балансувальні платформи. Здібні, незважаючи на свої компактні розміри та невелику вагу, замінити кілька інших. І при цьому, надавши найбільш ефективний вплив на багато груп м'язів. Крім того, вам не потрібно буде витрачати час та гроші на те, щоб відвідувати спортзал. Він може бути завжди з вами. Оскільки вага платформи для балансування може починатися від 1000 гр., а враховуючи її плоску форму, вона займе мінімум місця в багажі.

Однак, перед тим як вибрати для себе такий девайс мрії, варто знати, чим вони можуть відрізнятися. Чим хороший той чи інший, У чому особливості кожного. При цьому кожен з них при регулярних заняттях допоможе вам отримати бажаний результат. Однак, щоб досягти його швидше, буде не зайвим знати деякі моменти, які допоможуть вам купити балансувальний диск, здатний не просто виправдати, але і перевершити всі ваші очікування.

• Матеріал.

Найчастіше балансувальні платформи виконуються в двосторонньому варіанті. З одного боку метал, а з іншого, як правило, покриття з тканини або гумою. І головне призначення кожного з них – забезпечити надійне зчеплення зі підлогою уникнувши будь-якого, навіть незначного ковзання. Перший варіант ідеальний для гладких поверхонь. Наприклад, дерев'яної підлоги чи керамічної плитки. А другий, для ковроліну або штучної трави.

Конструкція.

Для занять глайдингом ви можете вибрати кілька типів конструкцій такого тренажера, як платформа балансування. Це може бути як стандартний, плоский диск, що обертається, так і той, який може надуватися за допомогою спеціальної помпи. У другому випадку виконувати вправи буде звичайно ж складніше. Адже кисті рук чи стопи ніг займатимуть нестандартне становище. Тому потрібно виявити більше концентрації, завзятості та зусиль, щоб правильно виконати вправу.

При цьому такий балансувальний диск має 2 типи поверхні. З одного боку - це пухирці, що виступають, а з іншого боку, невелика текстурність поверхні. Все це сприяє тому, що:

- балансувальний диск надійно утримується на підлозі і не ковзає;

- з нього не зісковзують руки або ноги, що дозволяє повністю сконцентруватися на вправі;

Однак, ні що не заважає вам ще купити рукавички для тренувань.

- Ця особливість робить подібний девайс ще й своєрідним масажером. Який не тільки приносить приємні відчуття під час занять, але й допомагає розігріти м'язи перед інтенсивними тренуваннями.

Додаткові можливості.

Хочете задати своїм тренуванням максимальний ритм та швидше досягти поставленої мети? Немає нічого простішого, балансувальні платформи з експандерами у ваших послуг! Їхня унікальність у тому, що за своєю суттю це 2 тренажери в одному. А експандери пристібаються за потреби за допомогою надійних, металевих карабінів. Прокачайте одночасно ноги та руки. При цьому, впливаючи і на інші групи м'язів. Якщо ви маєте достатній досвід у такого роду тренуваннях, купіть купити платформу для балансування, яка надується.

Погодьтеся, на перший погляд начебто – простий тренажер. Але яким він може бути різноманітним! І головне – як така подушка-балансувальний диск може допомогти не лише досягти мети, а й водночас отримати масу позитивних побічних ефектів. Тим більше, з огляду на її ціну, ні що нам не заважає купити кілька таких. Наприклад, одну платформу балансування купити для дому, а іншу для офісу. Більше того, щоб зробити свої вправи різноманітнішими та підвищити навантаження, можна придбати такі девайси під обидві руки та стопи. А якими можуть бути вправи і як правильно їх виконувати ви знайдете в інструкції до тренажеру.

За покупкою у «Фітнес-тренер»!

Якщо ви цінуєте якість, практичність та можливість вибору, то у такому випадку всі дороги ведуть до нас. Адже за більш ніж 10 років роботи на ринку спортивних товарів ми змогли зробити багато чого, щоб задовольнити попит та потреби своїх клієнтів. Які з кожним роком стають все більш вибірковими і хочуть користуватися найкращим у своєму роді. Ми все це враховуємо. І сьогодні готові запропонувати вам:

• Прекрасний асортимент, в якому немає морально застарілих моделей, будь то кросівки або аксесуари для більярду. Це також впливає і на те, що вам не доведеться перегортати купу зайвого товару та обробляти непотрібну інформацію.

• У нас відмінні ціни та швидка доставка ваше замовлення. Використовуйте своє придбання вже сьогодні! Починайте працювати над своїм тілом якнайшвидше.

• А якщо вам знадобиться консультація щодо вибору, до ваших послуг наші професійні менеджери, завдання яких не просто продати вам товар, а допомогти зрозуміти, якими ж насправді мають бути ефективні та результативні тренування.

Ваша дорога на вершину Олімпу стане набагато легшою разом із «Fitnes trener»!

Балансировочные платформы.

В чем уникальность таких тренажеров, как балансировочные платформы?

Прежде всего, балансировочные платформы оценят профессиональные спортсмены. Или же те, кто стремится к совершенству и ищет для этого всевозможные новые способы. При этом, вовсе не значит, что такие тренажеры не подходят и новичкам в занятиях фитнессом или другими спортивными дисциплинами. При этом, от стандартных силовых, они оказывают целенаправленное воздействие на труднодоступные пучки мышц. Тем самым, помогая полностью их прорабатывать. Что в свою очередь, увеличивает еще и силовые показатели, а также выносливость.

Вместе с тем, используя балансировочную платформу купить в Украине, которую вы можете в нашем интернет-магазине, вы снимаете лишнюю нагрузку с позвоночника и суставов. А это помогает избежать риска возможных травм. И ваши тренировки будут проходить в режиме нон-стоп приближая вас к поставленной цели. Заодно, вы еще и разовьете координацию и внимание, что также пригодится вам в повседневной жизни.

Заниматься вместе с балансировочной платформой можно не только в спортзале, но и дома или даже рабочем месте. Благодаря чему вы сможете с пользой для здоровья использовать каждую свободную минутку. К примеру, поставив ступни ног на этот гимнастический снаряд и вращая его работать над икроножными мышцами. Которые очень быстро восстанавливаются и тренировать их можна несколько раз в день.

Выбираем балансировочный диск.

Зайдя в наш магазин товаров для спорта, а главное его силовых видов, вы будете приятно удивлены тому, какой у нас представлен ее выбор. И вы не только найдете то, что хотели, но и гораздо больше. Лучшая спортивная одежда, обувь, штанги и гантели, и т.д. Ну и конечно же, спортивное питание, которое поможет набрать или же уменьшить вес, а также чувствовать себя уверенно и бодро.

Не меньше внимания уделено и таким тренажерам как балансировочные платформы. Способные, несмотря на свои компактные размеры и небольшой вес, заменить несколько других. И при этом, оказав наиболее эффективное воздействие на множество групп мышц. Кроме того, вам не нужно будет тратить время и деньги на то, чтобы посещать спортзал. Ведь он может быть всегда с вами. Так как вес балансировочной платформы может начинаться от 900 гр., а учитывая ее плоскую форму, она займет минимум места в багаже

Однако, перед тем как выбрать для себя такой девайс мечты, стоит знать, чем они могут отличаться. Чем хорош тот или иной, В чем особенности каждого. При этом, каждый из них при регулярных занятиях поможет вам получить желаемый результат. Однако, чтобы достичь его быстрее, будет не лишним знать некоторые моменты, которые помогут вам купить балансировочный диск, способный не просто оправдать, но и превзойти все ваши ожидания.

· Материал.

Чаще всего, балансировочные платформы выполняются в двустороннем варианте. С одного бока металл, а с другой, как правило покрытие из ткани или резиной. И главное назначение каждого из них – обеспечить надежное сцепление с полом избежав любого, даже незначительного скольжения. Первый вариант идеален для гладких поверхностей. Например, деревянного пола или керамической плитки. А второй, для ковролина или же искусственной травы.

· Конструкция.

Для занятий глайдингом вы можете выбрать несколько типов конструкций такого тренажера как балансировочная платформа. Это может быть как стандартный, плоский, вращающийся диск, так и тот, который может надуваться с помощью специальной помпы. Во втором случае, выполнять упражнения будет конечно же сложнее. Ведь кисти рук или стопы ног будут занимать нестандартное положение. Отчего, нужно проявить больше концентрации, упорства и усилий, чтобы правильно выполнить упражнение.

При этом, такой балансировочный диск имеет 2 типа поверхности. С одной стороны - это выступающие пупырышки, а с другой стороны, небольшая текстурность поверхности. Все это способствует тому, что:

- Балансировочный диск надежно удерживается на полу и не скользит;

- С него не соскальзывают руки или ноги, что позволяет полностью сконцентрироваться на упражнении;

Однако, ни что не мешает вам еще и купить перчатки для тренировок.

- Эта особенность делает подобный девайс еще и своеобразным массажером. Который не только доставляет приятные ощущения во время занятий, но и помогает разогреть мышцы перед интенсивными тренировками.

· Дополнительные возможности.

Хотите задать своим тренировкам максимальный ритм и быстрее достичь поставленной цели? Нет ничего проще, балансировочные платформы с экспандерами в вашим услугам! Их уникальность в том, что по своей сути это 2 тренажера в одном. А экспандеры пристегиваются при необходимости при помощи надежных, металлических карабинов. Прокачайте одновременно ноги и руки. При этом, оказывая воздействие и на другие группы мышц. Если вы обладаете достаточным опытом в такого рода тренировках, купите купить балансировочную платформу, которая надувается.

Согласитесь, на первый взгляд казалось бы – простой тренажер. Но, каким он может быть разнообразным! И главное – как такая подушка-балансировочный диск может помочь не только достичь цели, но и вместе с тем получить массу положительных побочных эффектов. Тем более, учитывая ее цену, ни что нам не мешает купить несколько таких. Например, одну балансировочную платформу купить для дома, а другую для офиса. Более того, чтобы сделать свои упражнения более разнообразными и повысить нагрузку, можно приобрести такие девайсы под обе руки и стопы. Ну а какими могут быть упражнения и как правильно их выполнять вы найдете в инструкции к тренажеру.

За покупкой в «Фитнес-тренер»!

Если вы цените качество, практичность и возможность выбора, то в таком случае все дороги ведут к нам. Ведь за более, чем 10 лет работы на рынке спортивных товаров, мы смогли сделать многое, чтобы удовлетворить спрос и потребности своих клиентов. Которые с каждым годом становятся все более избирательными, и хотят пользоваться лучшим в своем роде. Мы все это учитываем. И сегодня готовы предложить вам:

· Прекрасный ассортимент, в котором нет морально устаревших моделей, будь то кроссовки или же аксессуары для бильярда. Это также влияет и на то, что вам не придется перелистывать кучу лишнего товара и обрабатывать ненужную информацию.

Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 19 из 19 (всего 1 страниц)