Упряж для шиї. Силовые тренажеры для мышц шеи


Упряж для шиї. Силовые тренажеры для мышц шеи

Упряж для шиї.

Упряж для шиї – опрацьовуємо всієї до однієї групи м'язів!

Всі спортсмени-силовики чудово розуміють, наскільки важливе якісне опрацювання всіх груп м'язів. І якійсь одній з них складно віддати перевагу. Адже наше тіло – це своєрідний механізм, чудова робота якого, а особливо під великими навантаженнями та під час змагань, залежить від того, наскільки злагоджені всі деталі. Насамперед це стосується пауерліфтерів, людей, які займаються силовими єдиноборствами, бодібілдерів.

Тому, професіонали рекомендують звернути увагу на такий аксесуар, як упряж для шиї. Що робить цілеспрямований вплив на ці м'язи, чого навряд чи скажеш про штанги та гантелі. Крім того, з цим девайсом ви зможете чудово потренувати:

• Шию, в тіло до кожного пучка.

• Верхню частину спини.

• Трапецієподібні м'язи.

Іншими словами, те, що візуально збільшує торс і робить його більш потужним. Ну а якщо врахувати, що шия як правило не прикрита одягом, залишається тільки уявити, наскільки солідно і мужньо ви виглядатимете. Справжня мрія багатьох чоловіків.

Тому, збираючись купити упряж для шиї, ми приймаємо абсолютно правильне рішення. Так як це, один з тих тренажерів, не дозволяє залишати поза увагою якусь групу м'язів. Аж до самої невеликої. Чим певною мірою схожа на обертаючиєся диски та платформи, та стійки для віджимань. Тому, якщо у вашому спортзалі немає таких, придбайте собі цей тренажер в приватному порядку. Тим більше, ви зможете легко займатися з ним і вдома.

Який вибрати?

Популярність цього тренажера як серед професіоналів, так і новачків у силових видах спорту призвела до того, що сьогодні такі девайси представлені у великій різноманітності. При цьому зовсім не означає, що один з них кращий, а інший гірший. Просто кожен із них має свої нюанси. І перед тим, як купити упряж для шиї в нашому інтернет-магазині, варто орієнтуватися на поставлені перед собою цілі, фінансові можливості, а також особисті переваги.

• Матеріал, з якого виготовлена ​​упряж для тренування м'язів шиї.

Справжня класика, це метал та шкіра. У більш ощадливому варіанті - еко-шкіра або нейлон. При цьому, зовсім не означає, що вони відрізняються за своїми експлуатаційними характеристиками і один з них більш комфортніший і прослужить довше, а інший ні. За великим рахунком, справа тут лише у престижності. І якщо ви не можете дозволити більш дорогий варіант, то це зовсім не означає, що купівлю упряжі для шиї варто відкласти. У будь-якому випадку на 99% тут все залежить від вашої завзятості, цілеспрямованості, правильного харчування тощо.

Що стосується кріплення млинця як навантаження, то тут все практично однаково. Крізь нього простягається ланцюг із високоякісної загартованої сталі оптимальної довжини, кінці якої за допомогою карабінів кріпляться до упряжі на голові. Все просто, але від того ідеально. А займатися за допомогою цього девайсу ви можете будь-де.

• Тип застібки.

Ще одне питання, яке хвилює багатьох, коли вони хочуть купити упряж для тренування шиї. Тут зазвичай є 2 варіанти. Простіший, - це коли упряж застібається на лобі за допомогою липучки. А другий – це класична пряжка. І звичайно ж другий – практичніший і надійніший. І навіть згодом бездоганно виконуватиме свою функцію. Так, він коштує трохи дорожче, але це звичайно ж варте того і виправдовує себе з часом. Тим більше, ви можете бути на 100% впевнені в тому, що така упряж для шиї надійно і впевнено закріплена на голові і не зіскочить не за яких обставин.

• Комфорт.

Якщо ви вирішили купити упряж для шиї зі шкіри, то внутрішня сторона лямок буде м'якою, натуральною і приємною на дотик. Але якщо йдеться про нейлоновий шнур, такий синтетичний матеріал при тривалих навантаженнях може натирати більш чутливу шкіру чола. Щоб цього не відбувалося, рекомендується віддати перевагу моделям зі спеціальною м'якою прокладкою. Або ж використовувати при інтенсивних та тривалих тренуваннях рушник для спорту купити в Україні який ви також зможете у нашому інтернет-магазині. Він дуже м'який і при цьому добре вбирає вологу, тим самим допомагаючи вам не відволікатися від тренувань.

Все це – нехитрі рекомендації, дотримуючись яких ваша нова упряж для шиї не просто виправдає, але і перевершить ваші очікування. Однак, для того, щоб швидше насолодитися бажаним досягнутим результатом, потрібно пам'ятати про 3 дуже важливі речі:

• Виконувати вправи треба технічно правильно та давати оптимальне навантаження.

• Прислухатися до порад тренера або досвідчених колег зі спорту.

• Дотримуватись усіх правил безпеки у спортзалі.

Все це послужить запорукою того, що вже зовсім скоро ваші м'язи шиї зміцніють і почнуть рости. Що безпосередньо позначиться і на ваших інших досягненнях у спорті, а також надасть вашому образу солідності і великого зовнішнього вигляду.

Які вигоди обіцяє придбання товарів для спорту у Fitnes-trener.com.ua?

Це питання задають мудрі люди, які ведуть здоровий спосіб життя або професійно займаються одним із силових і не тільки видом спорту. Адже вони знають, що будь-яка покупка має бути вигідною. Причому, у всіх сенсах цього слова. Тим більше, заняття спортом передбачають під собою досить немаленьку статтю витрат з особистого або сімейного бюджетів. Але ми знаємо, чим вас порадувати і приємно здивувати. Саме тому ми заощаджуємо ваші:

• Фінанси.

Всі товари, представлені в нашому інтернет-магазині, ми отримуємо безпосередньо від перевірених виробників спортивних товарів, як зарубіжних та вітчизняних. Тому вся продукція пропонується за найвигіднішими цінами і без зайвих накруток. Тож, купити упряж для шиї у «Фітнес-тренер», ні для кого не буде обтяжливим заняттям, і дасть змогу, наприклад, купити на зекономлені гроші ще й еластичні бинти.

• Зусилля.

Адже вам не доведеться відвідувати кілька магазинів, шукаючи те, що вам потрібно. Все дуже просто. Достатньо, просто переглянути сторінки нашого сайту, де всі товари для вашої зручності рознесені за конкретними категоріями.

• Час.

Один із головних ресурсів у нашому житті. І замість того, щоб витрачати його на покупку тренажерів, аксесуарів та спортивного харчування у тому числі офф-лайн, ви можете присвятити його тренуванням. Або ж, добре відпочити, що також важливо. Ну а зробити замовлення можна з телефону дорогою додому або з улюбленого дивана, і вже завтра підвищити ефективність своїх тренувань за допомогою новенької упряжі для шиї.

При цьому ми не зупиняємося на досягнутому і день у день робимо все для того, щоб впевнено допомагати вам рухатися до своєї мети і досягати нових рекордів! Перевірте та переконайтеся. Ну а найкращі спортивні упряжі для шиї вам також у цьому допоможуть!

Упряжь для шеи.

Упряжь для шеи – прорабатываем все до одной группы мышц!

Все спортсмены-силовики прекрасно понимают, насколько важна качественная проработка всех групп мышц. И какой либо одной из них сложно отдать предпочтение. Ведь наше тело – это своеобразный механизм, прекрасная работа которого, а особенно под большими нагрузками и во время соревнований зависит от того, насколько слажены все детали. Прежде всего это касается пауэрлифтеров, людей, занимающихся единоборствами, бодибилдеров.

Поэтому, профессионалы рекомендует обратить внимание на такой аксессуар, как упряжь для шеи. Оказывающий целенаправленное воздействие на эти мышцы, чего вряд ли скажешь про штанги и гантели. Кроме того, с этим девайсом вы сможете отлично потренировать:

· Шею, в плоть до каждого пучка.

· Верхнюю часть спины.

· Трапециевидные мышцы.

Другими словами, то, что визуально увеличивает торс и делает его более мощным. Ну а если учесть, что шея как правило не прикрыта одеждой, остается только представить, насколько солидно и мужественно вы будете выглядеть. Настоящая мечта многих представителей сильного пола.

Поэтому, собираясь купить упряжь для груди, мы принимаем абсолютно правильное решение. Так как это, один из тех тренажеров, не позволяет оставлять без внимания все группы мышц. Вплоть до самой небольшой, чем в некотором роде похожа на вращающиеся платформы и диски для отжиманий. Поэтому, если в вашем спортзале нет таковых, приобретите для себя этот тренажер в частном порядке. Тем более, вы сможете с легкостью заниматься с ним и дома.

Какую выбрать?

Популярность этого тренажера, как среди профессионалов, так и новичков в силовых видах спорта привела к тому, что сегодня такие девайсы представлены в своем разнообразии. При этом, вовсе не значит, что один из них лучше, а другой хуже. Просто каждый из них имеет свои нюанса. И перед тем, как купить упряжь для шеи в нашем интернет-магазине, стоит ориентироваться на поставленные перед собою цели, финансовые возможности, или личные предпочтения.

· Материал, из которого изготовлена упряжь для тренировки мышц шеи.

Настоящая классика, это металл и кожа. В более экономном варианте – эко-кожа или же нейлон. При этом, вовсе не значит, что они отличаются по своим эксплуатационным характеристикам и один девай более комфортен и прослужит дольше, а другой нет. По большому счету, дело здесь только в престижности. И если вы не можете позволить более дорогой вариант, то это значит, что покупку упряжи для шеи стоит отложить. В любом случае на 99% здесь все зависит от вашего упорства, целеустремленности, правильного питания и т.д.

Что касается крепления блина в качестве нагрузки, то здесь все практически одинаково. Сквозь него продевается цепь из высококачественной закаленной стали оптимальной длины, концы которой с помощью карабинов крепятся к упряжи на голове. Все просто, но от того и идеально. А заниматься с помощью этого девайса вы можете в любом месте.

· Тип застежки.

Еще один вопрос, который волнует многих, когда они хотят купить упряжь для тренировки шеи. Здесь как правило есть 2 варианта. Более простой, - это когда упряжь застегивается на лбу с помощью липучки. А второй – это классическая пряжка. И конечно же второй – более практичен и надежен. И даже со временем будет безупречно выполнять свою функцию. Да, он стоит чуть дороже, но это конечно же стоит того и оправдывает себя со временем. Тем более, вы можете быть на 100% уверенны в том, что такая упряжь для тела надежно и уверенно закреплена на голове и не соскочит не при каких обстоятельствах.

· Комфорт.

Если вы решили купить упряжь для шеи из кожи, то внутренняя сторона лямок будет мягкой, натуральной и приятной на ощупь. Но если речь идет про нейлоновый шнур, то такой синтетический материал при длительных нагрузках может натирать кожу лба. Чтобы этого не происходило, рекомендуется отдать предпочтение моделям со специальной мягкой прокладкой. Или же пользоваться при интенсивных и длительных тренировках полотенце для спорта купить в Украине вы также сможете в нашем интернет-магазине. Оно очень мягкое и при этом отлично впитывает влагу, тем самым помогая вам не отвлекаться от тренировок.

Все это – нехитрые рекомендации, соблюдая которые, ваша новая упряжь для шеи не просто оправдает, но и превзойдет ваши ожидания. Однако, для того, чтобы быстрее насладиться желаемым достигнутым результатам, нужно помнить про 3 очень важные вещи:

· Выполнять упражнения технически правильно и давать оптимальную нагрузку.

· Прислушиваться к советам тренера или более опытных коллег по спорту.

· Соблюдать все правила безопасности в спортзале.

Все это, послужит залогом того, что уже совсем скоро ваши мышцы шеи окрепнут и начнут расти. Что самым непосредственным образом скажется и на ваших остальных достижениях в спорте, а также придаст вашему образу солидности и внушительного внешнего вида.

Какие выгоды обещает приобретение товаров для спорта в «Fitnes-trener.com.ua»?

Этот вопрос задают мудрые люди, которые ведут здоровый образ жизни или же профессионально занимаются одним из силовых и не только видом спорта. Ведь они знают, что любая покупка должна быть выгодной. Причем во всех смыслах этого спорта. Тем более, занятия спортом подразумевают под собой весьма немаленькую статью расходов личного или семейного бюджетов. Но, мы знаем, чем вас порадовать и приятно удивить. Именно поэтому мы экономим ваши

· Финансы.


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)